Merino yününden gelen mükemmelik ile #doğadaözgürol

Hakkımızda

Woolana, 1952 yılından bu yana kesintisiz üretim yapan Hasyün’ün alt kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Türkiye’nin tek yün üreticisi olarak faaliyetlerini sürdüren Hasyün, yenilikçi bakış açısı ve tüketici ihtiyaçlarını önemseyen yaklaşımının bir sonucu olarak Woolana markasıyla ön plana çıkar.

Woolana; kadın, erkek ve çocukların konforlu ürün ihtiyaçlarına doğal ve nefes alabilen yün seçeneklerle cevap verir. Bu yönüyle Woolana, nefes alabilen lifli yapısıyla uzun süreler boyunca kullanımı destekleyen ürünler tasarlar. Koku yapmayan, direnci yüksek, şık ve kullanışlı ürünlerle yün ayrıcalıklarını yakalamak mümkün olacak. %100 Merinos Yünü kullanılarak tasarlanan ürünler Türkiye’den dünyanın farklı noktalarına ulaşmayı başarıyor.

Yün ürünlerin dünyaya açılmasında öncü bir rol üstlenen Woolana hem Türkiye pazarında hem de uluslararası pazarlarda adından söz ettiren bir marka olmayı başarıyor. Kullanışlılığı ve şıklığıyla herkesin beğenisini toplayan yün giysi ayrıcalığını Woolana ile yaşamak bir başka!

Yükleniyor...