Merino yününden gelen mükemmelik ile #doğadaözgürol

Sıkça Sorulan Sorular

İADE ve DEĞİŞİM

WOOLONA olarak alışverişinizden memnun kalacağınızı umuyoruz fakat ürünlerimizi iade etmek isterseniz ve aldığınız ürün iade koşullarına uygun ise cayma hakkını kullanabilmek için lütfen aşağıda yer alan iade şartlarını dikkatle okuyunuz.

 

ALDIĞIM ÜRÜNÜ İADE ETMEK İSTİYORUM, NELERİ İADE EDEBİLİRİM?

Etiketi, orijinal kutusu /ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları bozulmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade edebilirsiniz. Kullanılmış, yıkanmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir.

 

ALDIĞIM ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDEBİLİRİM?

Öncelikle iade etmek istediğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olduğundan emin olunuz. Uygun olması halinde ürün teslim tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Firmamız kaynaklı yanlış ürün, defolu/ayıplı ürün gibi gönderimlerde kargo ücreti WOOLONA tarafından karşılanır.

WOOLONA,  ürünleriyle ilgili ‘İade ve Değişim’ konusunda ambalajın bozulmaması ve ürün etiketinin sökülmemesi konusuna dikkat eder. 

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo firmasına “348509704” numaralı müşteri kodumuzu ve iade kodu olarak “348509704” numaralı kodu belirtmeniz yeterli olacaktır.

Ürünlerin iade veya değişim nedenini  not olarak belirtmeniz  gönderim sürecini hızlandırmak adına önem taşımaktadır.

Sipariş iptali talebiniz onaylandıktan sonra, siparişinizin ödemesi hangi ödeme yönteminden alındı ise, aynı şekilde iade işlemi yapılacaktır. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. 

 

Not:

İade işlemlerinde gerçekleşecek “Para İadesi” sırasında kargo ücreti toplam tutardan düşülerek iade yapılacaktır. Ürünün ayıplı/defolu olması durumunda kargo ücreti WOOLONA tarafından karşılanacaktır.

Yükleniyor...